• Bebek Sabunu ModelleriBebek Sabunu
  • Süs SabunuRengarenk Süs Sabunları
  • Hediyelik SabunHediyelik Sabun
  • Düğün SabunuDüğün Sabunu
  • Butik SabunButik Sabun
  • Sabun KursuSabun Kursu

Mutluluk Şekeri Farkı

 Mutluluk Şekeri | Sabun Çeşitleri | Süs Sabunu | Bebek Sabunu | Düğün Sabunu | Sabun Kursu

Sabun Çeşitleri

Süs Sabunu ve Butik Sabun çeşitlerimiz aşağıda sıralı olarak verilmiştir. Süs Sabunu, Düğün Sabunu ve Bebek Sabunu çeşitlerimize her geçen gün yeni modeller eklenmektedir. Süs sabunlarımız tamamen cilt sağlığına uygun malzemeler ile steril koşullarda sipariş üzerine üretilmektedir. Hammadde olarak dünya genelinde kullanılan malzemelerin içerisinden sağlığa en uygun olanlarını seçiyor ve size sunuyoruz. Özellikle esans seçimimiz tamamen alkol içermeyen, orjinal bitki ve meyvelerin damıtılması ile ortaya çıkan yağ tipi esanslardan oluşmaktadır. Piyasada bulunan bir çok üreticiden farkımız, sabunlarımızın hammadde kalitesi ve uzun ömürlü olmalarıdır. Sabunlarımız uygun şartlarda saklandığı sürece asla renk kaybına, boya salınımına ve koku eksilmesine uğramaz. Bir çok sabun üreticisinin kullanmış olduğu kalitesiz sabun bazı ve sentetik esanslar bizim sabunlarımızda kesinlikle kullanılmamaktadır. Bir çok üretici açısından tercih edilen ve maliyet olarak ucuz olan toz boyalar, zamanla renklerini saklamış olduğunuz yerlere bırakabilmekte ve renkleri solmaktadır. Mutluluk Şekeri olark biz sıvı kök boyası kullanmaktayız. Bu hem renklerin kalıcı olmasına hem de renklerin uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Yanlışlıkla yutulduğunda zehirlenme ve hastalanmalara sebebiyet vermez. Hediye ettiğiniz dostlarınız uzun yıllar gönül rahatlığı ile dolaplarında saklayabilirler.

Butik ve Süs Sabun Özellikleri

Dönemsel olarak oluşan yoğunluklardan kaynaklanabilecek sıkıntıları yaşamamak için, siparişlerinizi mümkün olduğu kadar erken vermeniz her iki taraf içinde sağlıklı olacaktır. Sabunlarımız çok çeşitli renklerde yapılabilmektedir. İstediğiniz rengi bize iletebilir, seçtiğiniz modelin farklı renklerini talep edebilirsiniz. Bununla birlik esans olarak yine seçim yapmakta özgürsünüz. İstediğiniz modele istediğiniz rengi ve esansı kullanabiliyoruz. Telefon ile görüştükten sonra sipariş detaylarını bize iletisim@mutluluksekeri.com adresinden yazılı olarak iletmeniz, telefonda oluşabilecek yanlış anlamaları ortadan kaldırmaktadır. Sayfalarımızda göremediğiniz sabun modellerini bize resim formatında gönderdiğiniz takdirde, size özel sabun modelide üretebilmekteyiz.

Süs Sabunu

süs sabunu

Bu kategoride Süs Sabunu modellerimiz bulunmaktadır. Haftalık olarak güncellenen kategori sayfamızda göreceğiniz sabun modelleri örnek olarak üretilmiştir. İstediğiniz renk ve kokuda üretim yapılmakta olup, fiyatları paketleme şekilerine göre değişmektedir. Modelinizi seçtikten sonra kutu örneklerimizden birini seçerek fiyat almanızı öneriyoruz.

sabun, süs sabunu, sabun yapımı, butik sabun, sabun imalatı, ev sabunu, sabun modelleri, sabun kalıbı, silikon sabun kalıbı, sabun model ve çeşitleri bu sayfada renkli desenli düğün nikah nişan ve bebek sabunları mevcuttur.

Düğün Sabunu

Düğün Sabunu

Bu kategoride Düğün Sabunu modellerimiz bulunmaktadır. Haftalık olarak güncellenen kategori sayfamızda göreceğiniz sabun modelleri örnek olarak üretilmiştir. İstediğiniz renk ve kokuda üretim yapılmakta olup, fiyatları paketleme şekilerine göre değişmektedir. Modelinizi seçtikten sonra kutu örneklerimizden birini seçerek fiyat almanızı öneriyoruz.

 

Bebek Sabunu

Bebek Sabunu

Bu kategoride Bebek Sabunu modellerimiz bulunmaktadır. Haftalık olarak güncellenen kategori sayfamızda göreceğiniz sabun modelleri örnek olarak üretilmiştir. İstediğiniz renk ve kokuda üretim yapılmakta olup, fiyatları paketleme şekilerine göre değişmektedir. Modelinizi seçtikten sonra kutu örneklerimizden birini seçerek fiyat almanızı öneriyoruz.

 

Sabun Kutusu

Sabun Kutusu

Sayfamızda göreceğiniz sabun kutularımız, hem toplu düğün, nişan ve kutlamalarda hem de özel günlerde sevdiğiklerinize verebileceğiniz güzel bir armağan konseptindedir.

 

Sabun Kursu

Sabun Kursu

Sabun kursumuzun detayları bu kategoride ayrıntılı olarak verişlmiştir. Kurusumuz en fazla 3 katılımcı ile gerçekleşmektedir. Kurs tarih ve saatleri için lütfen iletişim@mutluluksekeri.com adresine mail atınız.

 

SOSYAL PAYLASIM

Mutluluk Şekeri Facebook
Mutluluk Şekeri Twitter
Mutluluk Şekeri Pinterest
nikah şekeri, süs sabunu, butik sabun, kurabiye

Bütün Hakları Saklıdır Tasarım ve Fotoğraf Mojo Ajans copyright© 2013 mutluluksekeri.com